меню

прихильність нашої компанії до використання екологічно раціональної упаковки  

Як компанія-виробник споживчих товарів, ми несемо певну відповідальність. Ми входимо до зростаючого числа брендів, роздрібних торговців і компаній із виробництва упаковки, які дотримуються принципам екологічної раціональності в питанні упаковки.

Але ще потрібно багато чого зробити, щоб багаторазова, придатна до повторної переробки та компостування пластмаса відповідала певним нормам. І нам також потрібна ваша допомога!

Поряд із логотипом із надписом «please recycle» (Будь ласка, відправляйте на повторну переробку) на упаковку всієї продукції компанії Unilever Food Solutions також наноситимуться чіткі інструкції стосовно того, як поводитися з кожним компонентом упаковки після використання.

Для кожного компонента упаковки передбачені різні варіанти дій: ви можете повторно використати його, відправити на повторну переробку або утилізувати. Кожна дія чітко позначена значком, як описано далі в цьому документі. 

 Якщо подивитися на етикетку на упаковці, то можна помітити, яку дію на ній зазначено

Використати повторно

Використати повторно

ви можете повторно використовувати порожній контейнер за прямим призначенням або для зберігання інших предметів.

Відправити на повторну переробку

Відправити на повторну переробку

покладіть використаний компонент упаковки у відповідний контейнер для сміття або накопичувач – додаткову інформацію про підприємства з повторної переробки в [назва країни] вказано далі.

Утилізувати

Утилізувати

покладіть використаний компонент упаковки в контейнер для сміття.

 

Наша робота з операторами зі сприяння повторній переробці

Усім відомо, що пластмасові відходи є однією з найбільших глобальних екологічних проблем сьогодення. Станом на сьогоднішній день вироблено понад 8,3 млрд тонн пластмаси, і більшу кількість пластмаси із цього обсягу було викинуто (джерело: Science Daily).

Якщо поточні темпи збережуться, до 2050 року 12 мільярдів тонн опиняться на звалищах або в природному середовищі. Це є абсолютно екологічно небезпечним і потребує певних дій.

Збір і сортування вторинної сировини відіграє важливу роль у забезпеченні можливості її повторного використання.

Наша мета полягає в тому, щоб сприяти розповсюдженню принципів повторної переробки серед операторів і водночас підвищувати інформованість на рівні урядових і неурядових організацій. У нас є низка проектів, які спонукають людей відправляти на переробку більше матеріалів і засвоїти це як постійну звичку.

Докладнішу інформацію про дотримання плану компанії Unilever із раціональної життєдіяльності див. у розділі Про нас.