меню

Від шеф-кухарів для шеф-кухарів

Підтримка шеф-кухарів – для шеф-кухарів від шеф-кухарів

Компанію Unilever Food Solutions створено шеф-кухарями, і саме тому ми знаємо, із чим ви стикаєтеся щодня на кухні. Усе, що ми робимо, ми робимо саме для того, щоб полегшити вам роботу. Ми прагнемо надихнути вас, навчити вас і дати вам можливість користуватися найкращою продукцією. 

Спираючись на свій великий досвід у сфері професійних послуг із харчування, наша команда з понад 300 шеф-кухарів створює страви, у яких поєднується чудовий смак, зручність приготування та поживність за незмінно високими стандартами.

Наша глобальна мережа професіоналів у сфері громадського харчування допомагає в пошуку найкращих інгредієнтів, що відповідають принципу екологічної раціональності, розробляє якісну продукцію, створює надихаючі та трендові рецепти й організовує навчання для шеф-кухарів і надає підтримку. 

 

Стежте за новинами від нашої команди шеф-кухарів і професіоналів у сфері харчування!

Ми працюємо, щоб надихати вас. Щоб отримувати докладнішу інформацію про трендові інгредієнти, новітні технології у сфері харчування, знайомитися з кухонним гумором і бути в курсі великих кулінарних подій, стежте за новинами від нашої компанії.

Зателефонуйте нам

050 488 79 76
Зверніться до нас з питань якості або загальних запитів щодо продукції.

Тенденції меню та натхнення

Попит на вегетаріанську їжу, наявність у меню страв без глютену та дієту на основі цільних продуктів рослинного походження показує, що тенденції у сфері харчування та потреби клієнтів постійно змінюються, і ми знаємо, що відповідати цим тенденціям – нелегке завдання.

Наша команда професійних шеф-кухарів допоможе вам залишатися натхненними та впевненими завдяки останнім тенденціям у сфері харчуваннярецептам для ресторанів та онлайновим курсам для шеф-кухарів

Наша продукція

Нашу продукцію професійного рівня для сфери громадського харчування розроблено в тісній співпраці з нашими шеф-кухарями. Тому не дивно, що наші провідні бренди у сфері громадського харчування забезпечують незмінно високу якість на кухні. Наша продукція задовольнить вас і ваших клієнтів, адже ми пропонуємо багатий асортимент: від соусів однорідної консистенції та продуктів виключно рослинного походження до прянощів, що не містять барвників і консервантів. 

Якщо ви хочете придбати нашу продукцію, зверніться до найближчого торгового представника.

Прихильність компанії Unilever Foods Solutions до використання екологічно раціональної упаковки

Коли мова заходить про використання виробів із пластмаси, ми в компанії Unilever Food Solutions вважаємо, що менше – це краще. План компанії Unilever із раціональної діяльності продовжує бути нашим орієнтиром у намірі скоротити кількість пластмасових відходів.

До 2020 р.: ми зменшимо кількість відходів, пов’язаних з утилізацією нашої продукції, на 50 %.

До 2025 р.: 100 % нашої упаковки з пластмаси будуть придатними для повторного використання, повторної переробки або компостування. А 25 % нашої упаковки з пластмаси вироблятиметься з перероблених пластмасових виробів. Ми плануємо наполовину скоротити обсяги використання первинного пластику за рахунок зменшення обсягів пластикової упаковки більше ніж на 100 000 тон та одночасного збільшення обсягів використання переробленого пластику. Допоможіть нам зібрати й переробити більше пластикової упаковки ніж ми продаємо.

Окрім зменшення обсягів використання пластику, ми також прагнемо вносити свій вклад до безвідходного виробництва. Це означає, що ми маємо вживати необхідних заходів на всіх етапах циклу використання й переробки пластику. 

Таким чином, наша трьохетапна стратегія зменшення кількості пластмасових відходів виглядає так:

  1. ЖОДНОЇ ПЛАСТМАСИ
  2. МЕНШЕ ПЛАСТМАСИ
  3. ЯКІСНІША ПЛАСТМАСА

 

Будь ласка, відправляйте на повторну переробку: прихильність нашої компанії до використання екологічно раціональної упаковки

На всю продукцію компанії Unilever Food Solutions відтепер наноситиметься логотип із написом «please recycle» (Будь ласка, відправляйте на повторну переробку), який заохочуватиме наших клієнтів і споживачів разом із нами дотримуватися принципів екологічної раціональності. Ми також продовжуємо тісно співпрацювати з нашими постачальниками та партнерами, щоб створити рішення з повторної переробки там, де вони ще не використовуються.