меню

Неважливо, підготована ваша пропозиція для корпоративної події чи сімейної — клієнт звернувся за нею не лише до вас. Щоб вирізнитися серед інших, пропозиція має бути чіткою та привабливою. Як її підготувати?

Надзвичайно важливим є формат. Варто заздалегідь підготувати шаблон пропозиції у формі текстового документу, потім просто доповнити її, зберегти у форматі PDF та відправити конкретному клієнту. В такому випадку документи на вашому комп'ютері та комп'ютері клієнта будуть виглядати абсолютно однаково. Це також захистить вас від непорозумінь із клієнтом в майбутньому.

Плануєте створити шаблон пропозиції, який можна редагувати? Ось декілька основних правил, про які варто пам'ятати.

  1. Пропозиція має містити фотографії. Краще, якщо на них будуть ваші страви, меблі та декорації. Демонстрація клієнтам того, як виглядатиме подія, заохотить їх обрати саме вашу пропозицію та допоможе уникнути розчарування, адже вони знатимуть, чого саме очікувати.
  2. Пропозиція має продавати. Вона має містити аргументи на вашу користь. Уникайте фраз на кшталт «високоякісний» та «недорогий», адже майже усі на ринку роблять подібні нечіткі обіцянки. Подумайте, чого хоче клієнт і що може вирізнити вашу пропозицію — це може бути виняткове обслуговування, професійні офіціанти або незвичайні смаки.
  3. Пропозиція має бути доказом ваших навичок. Гості повірять у ваші здібності, тільки якщо ви їх доведете. Наведіть рекомендації від інших клієнтів та включіть інформацію про свої нагороди та сертифікати.
  4.  Оцінка вартості має включати все і бути зрозумілою. Найкращий вибір —проста таблиця із зрозумілими категоріями, як-от: їжа, меблі, декорації, персонал тощо. Зазначте, що включено у ціну (посуд, меблі, декорації, працівники тощо) та точні об'єми. Це допоможе уникнути плутанини.
  5. В пропозиції має бути вказано, коли і для кого її робили. Назва компанії або ім'я клієнта в шапці пропозиції зробить її більш особистою. Клієнт відчує, що пропозицію робили спеціально для нього. Додайте дату, щоб полегшити переговори, адже ви завжди зможете послатися на пропозицію від конкретної дати.

 

 

 

 

Як виглядає ШАБЛОН пропозиції?