меню

1. Підтримка політики стійкого розвитку

З 2016 року компанія Lipton виготовляє всі пакетовані чаї з чагарників, які вирощуються в безпечний для природи спосіб.

Це тому, що ми віримо, що душа кожної чашки чаю Lipton ховається в своєрідному смаку чайних листочків, дбайливо вирощених фермерами на наших плантаціях під лагідним сонцем. Саме їх зусилля роблять чай Lipton настільки унікальним. Щоб показати їм, як ми цінуємо зусилля, які вони вкладають у свою працю, ми надаємо їм кращі умови життя. Ось чому разом з Rainforest Alliance ми вже навчили понад 500 тисяч фермерів у Кенії. Ми також допомагаємо їхнім сім'ям і близьким друзям, тому що люди є найвищою цінністю для нас.

2. Забезпечення природного управління посівами

Lipton докладає всіх зусиль, щоб мінімізувати використання добрив на своїх  чайних плантаціях. Добрива не використовуються на полях, де немає потреби в їх використанні.

Вміст пестицидів і фунгіцидів в наших культурах в Кунурі (Індія) контролюється і утримується на найнижчому можливому рівні, завжди нижче мінімально дозволеного міжнародного рівня максимальної концентрації. На території Керічо (Кенія) немає значних шкідників або хвороб, які вимагають лікування, тому ми не використовуємо пестициди на наших чайних плантаціях.

3. Захист ґрунтів

Ерозія ґрунтів може бути досить поширеною в тропічному кліматі. Однак, збереження високої щільності рослин на один гектар, як у випадку плантації 
Lipton в Керічо, запобігає ерозії ґрунту.

На нових ділянках землі, що використовуються для чайних плантацій, утримання ґрунту здійснюється за допомогою системи терас, міні басейнів, вівса, посадженого навколо плантацій, мульчуючих покриттів і місцевих дерев, висаджених уздовж зрошувальних каналів. Ці запобіжні заходи допомагають уникнути істотної ерозії ґрунтів.

4. Управління відходами

На всіх чайних плантаціях Lipton використовуються екологічні методи, що запобігають забрудненню та забезпечують кращий менеджмент відходів.

5. Захист екосистем

У Lipton ми вважаємо, що наш обов'язок не тільки захищати природні екосистеми, але й відновлювати рівновагу там, де вона була порушена. Для підтримки біорізноманіття, водозборів, стабільності та захисту видів дерев, що знаходяться під загрозою зникнення, впроваджена програма " Tree 2000".

До серпня 2017 року ми висадили півмільйона дерев, які включають до 69 місцевих видів дерев. Чайні плантації Керічо в Кенії межують з лісовим масивом Мау-Форест, величезною захищеною територією.

6. Захист природи

Lipton культивує свої чаї, турбуючись про місцеву природу та біорізноманіття. На річці Кіплетан є пишні природні ліси, що ростуть на нашій землі Керічо в Кенії. Наша компанія працює над захистом природного середовища та його біорізноманіття, висаджуючи численні дерева та рослини.

Саме тому мавпи-верветки і мавпи виду колобус гереза населяють цей ліс і вільно пересуваються по цій місцевості. Подібна ситуація відбувається і в Кунурі, південній Індії, де гаури, які харчуються травою серед чагарників чаю, не є рідкістю.

7. Охорона водних ресурсів

Наші плантації підтримуються шляхом використанням природного циклу водоспаду, що допомагає уникнути необхідності зрошення. Завдяки близькості до озера Вікторія, чайні плантації Lipton в Керічо, Кенія, оточені хмарами, які утворюються природним шляхом в результаті випаровування води з озера. Ці хмари забезпечують всі опади, необхідні для вирощування чаю.

8. Підвищення безпеки роботи

Щоб забезпечити дуже високий рівень безпеки праці, Lipton проводить регулярні навчальні програми для співробітників. Ці програми спрямовані на перенавчання працівників або попередження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Усі працівники або мешканці Керічо, які були опитані в процесі сертифікації Rainforest Alliance, змогли вірно описати процедури, що стосуються профілактики нещасних випадків на виробництві та захворювань.

9. Укріплення громадських зв'язків

Гарні відносини з місцевими громадами мають ключове значення для вирощування сертифікованих, стійких культур. Окрім забезпечення хороших умов праці, Lipton також надає фінансову підтримку для будівництва автомобільних доріг загального користування.

Ми забезпечуємо сусідні громади, установи та школи місцевими деревами для насадження. Близько 0,35 доларів з кожного кілограма чаю, отриманого з плантацій в горах Нілгірі, передано на соціальні програми для працівників та їх сімей.

10. Справедливе ставлення до працівників

Lipton зобов'язується добросовісно ставитися до своїх працівників і поліпшувати їх умови життя. Так само, як і в Керічо, власники чайних плантацій, розташованих на пагорбах Нілгірі, реалізують громадські програми, які пропонують безкоштовне житло та медичну допомогу всім працівникам та їхнім сім'ям, а також дитячі садки та шкільну освіту для всіх дітей, які живуть на території плантації.