меню

Рекламні акції ресторану: 9 цікавих ідей

Влаштуйте бенкет для собак

Влаштуйте бенкет для собак

Собакам дозволено перебування у вашому ресторані? Чудово! Наявність миски з водою для собаки — це, звісно, непогано, але чи не час перейти на новий рівень? Власникам собак дуже сподобається, якщо ви запропонуєте їхнім улюбленцям смачне частування. Вони не полінуються розповісти про це всьому світові — і згадають про ваш ресторан у своїх блогах.

Співпрацюйте з іншими ресторанами

Співпрацюйте з іншими ресторанами

Вам важко уявити причини, які б спонукали вас співпрацювати з конкурентами? А відповідь досить очевидна: щоб отримати нових клієнтів. Адже зовсім непогано, якщо ресторан, який вже подобається гостям, порекомендує ваш ресторан як місце із смачною кухнею, де гості також зможуть отримати задоволення.

Приклад: одна страва від шеф-кухаря іншого ресторану.

Діліться знаннями

Діліться знаннями

Все більше людей не просто відвідують ресторани, але й цікавляться приготуванням їжі та кулінарними техніками. Крім того, вони готують для себе вдома. Отже, скористайтеся наступною ідеєю для просування ресторану: поділіться рецептами та знаннями з вашими гостями.

Приклад: майстер-клас з приготування страв, публікація ваших рецептів в соцмережах, навчальні відео.

Пам’ятайте про особливі випадки

Пам’ятайте про особливі випадки

Всі радіють подарункам, особливо тим, які отримують з нагоди святкування особливих подій. Якщо у ваших клієнтів особлива подія — долучіться до привітань. Ваші гості це неодмінно оцінять!

Приклад: безкоштовний десерт на день народження, знижка в день іменин, два келихи шампанського з нагоди святкування заручин.

Використовуйте святковий потенціал

Використовуйте святковий потенціал

Запропонуйте знижку на обрану страву, приготовану для святкування певної події або додайте до замовлення тематичний елемент.

Приклад: трюфелі для мам під час святкування Дня матері, знижка на страви з гарбуза на Геловін.

Підтримуйте місцеві події

Підтримуйте місцеві події

Місцеві події — чудова можливість розповісти про себе потенційним клієнтам. Беріть безпосередню участь у заходах і запрошуйте нових гостей до вашого ресторану.

Приклад: продуктові ярмарки, різдвяний ярмарок, музичні та спортивні події.

Проведіть благодійну акцію

Проведіть благодійну акцію

Ще одна можливість заявить про себе — це підтримати тих, хто цього потребує. Ви можете організувати благодійну вечерю, а прибуток спрямувати на підтримання обраної мети. Найкраще обирати події, які освітлюються в ЗМІ і мають важливе значення для ваших гостей.

3 + 1

3 + 1

Акція, яка пропонує одну безкоштовну страву при замовленні трьох, — потужний інструмент для збільшення кількості гостей.

Сімейна знижка

Сімейна знижка

Для багатьох родин спільний похід до ресторану вимагає значних фінансових витрат — адже замовляють багато страв, а платять з одного гаманця. Ось чому сімейна знижка — це прекрасна можливість заохотити родини відвідувати ваш ресторан частіше.

Приклад: Знижка 50 % на дитячі замовлення.