меню

 

Освітлення

Жодних сумнівів, що гарне освітлення на фото може бути основною прикрасою найзвичайнішого предмета. Однак, оскільки більшість кафе не мають доступу до професійного освітлювального обладнання, радимо використовувати лише природне освітлення. Потрібно знайти місце біля вікна або навіть зовні, добре освітлене, але без доступу прямих сонячних променів. Час дня також впливає на освітлення.

Ракурс

Два основні ракурси — з пташиного польоту та збоку — використовуються для фотографування кулінарних витворів мистецтва. Залежно від того, якого стилю та атмосфери ви хочете досягти, ви можете експериментувати з ракурсом зйомки.

 

Обробка

Існує незліченна кількість програм для обробки фотографій - наприклад, Snapseed або Lightroom, а також стандартні інструменти для редагування в додатку для фотографій в налаштуваннях камери. Ці програми дозволяють підсилити кольори фотографії, посилити різкість та накласти фільтри та рамки, завдяки яким ви зможете створити неповторний стиль для вашої сторінки.

 

Стилізація

Не бійтеся творчості, стилізуйте свої фотографії цікавим реквізитом, таким як серветки, сирі інгредієнти, прикраси для столу, квіти, чашка кави або чайник.

Формат

Не бійтеся обрізати фотографії, щоб страву можна було побачити чіткіше. Для розміщення фотографій в Instagram, краще обрізати їх до квадратної форми або зробити вертикальними - про це варто пам’ятати при фотографуванні.

 

Знайдіть трохи часу, щоб поекспериментувати з різними стилями та ефектами, поки ви не зможете легко повторити тип фотографії, який вам найбільше підходить. Завдяки хорошим фотографіям, що показують вашу страву, а також фотографіям ваших працівників за роботою, ви можете значно пожвавити свою присутність у соціальних мережах, і якщо ви це зробите влучно, вони залучатимуть нових клієнтів до ваших заходів — і ось для чого це все!