меню

Чорний чай — для тих, хто бажає кофеїну

Чорний чай виготовляється зі скрученого листя чаю, яке ферментується, а потім висушується. Цей процес потребує часу, є складним та впливає не тільки на смак чаю, але й на його склад та властивості, наприклад, на вміст кофеїну.

Запропонуйте гостям, які бажають отримати заряд енергії, не тільки традиційний Lipton English Breakfast, а й Lipton Earl Grey з тонким ароматом бергамоту або зігріваючий Lipton Yellow Label з насиченим смаком.

Ароматизований чай — для тих, кому до вподоби освіжаючий напій

Через вміст таніну чорному чаю притаманний гіркуватий смак. Не всім вашим гостям це може сподобатись. Саме тому в меню варто мати ароматизовані чаї. Вони мають такі самі властивості, як і чорний чай, але також чудово освіжають завдяки фруктовим смакам.

Вода у складі ароматизованого чаю відновлює водний баланс влітку, а взимку такий чай допомагає зігрітися. Коротше кажучи, підходить для кожної пори року.

Справжнім раєм для поціновувачів чаю є широкий асортимент різноманітних смаків, тож у кафе або ресторані доречно запропонувати як класичні види чаю, наприклад, зі смаком лимону (Lipton Lemon Tea) чи чорної смородини (Lipton Blackcurrant Tea), так і Lipton Forest Fruit Tea зі смаком лісових ягід.

Ці ароматні чаї прийдуться до смаку ваших гостей та стануть запорукою їхнього чудового настрою.

Зелений чай — для тих, хто прагне спокою та тиші

Зелений чай виготовляється з тієї ж рослини, що й чорний, але він не ферментується. В результаті зберігаються всі його цінні речовини: поліфеноли, амінокислоти, вітаміни та мінерали.

Відвідуючи ресторан, деякі гості обов’язково замовляють класичний напій, наприклад, зелений чай Lipton Green Tea, тоді як інші віддають перевагу ароматизованому варіанту зі смаком трав або фруктів. Їм ви можете запропонувати:

Суміші трав та фруктів — для тих, кому потрібно розслабитися

Деяким гостям не потрібні тонізуючі, освіжаючі або заспокійливі напої — вони просто бажають відпочити. У таких випадках найкращий вибір — трав’яні або фруктові настої з простими інгредієнтами, насиченими ароматом та незабутнім смаком. Кожен зможе знайти для себе напій, який підійде саме йому.

Які види напоїв можна подавати?

  • Заспокійлива Tpaв’янa cyмiш з пелюcток poмaшки  Lipton Camomile допомагає розслабитись і заснути. Це традиційний елемент різноманітного, збалансованого харчування та активного життя.
  • Плодово-трав'яна суміш Lipton Rosehip з гібіскусом підтримує імунну систему та бадьорить.