меню

Оброблення м’яса — кілька порад

Щоб правильно розрізати птицю, потрібен гострий ніж і дошка для нарізання м’яса.

Кількість порційних шматків, яку ви у результаті отримаєте, залежить від розміру курки, качки чи гуски. Птицю меншого розміру можна розрізати на вісім порцій, а більшого — навіть до 12.

Щоб зробити бульйон ще ароматнішим, додайте до нього приправу Knorr Бульйон Курячий.

Порціювання курки поетапно

Нижче наведено вказівки, як розділити курку на 8 частин: дві половинки грудинки, два стегна, дві гомілки та два крильця.

Пункт 1. Стегна

Пункт 1. Стегна

Покладіть птицю спинкою вниз, грудинкою догори.

Відтягніть одну ніжку від тулуба. Розріжте шкірку між стегном та грудинкою. Продовжуйте відтягувати стегно від тулуба, щоб зламати стегнову кістку. Потім розріжте суглоб і шкіру, повністю відокремивши стегно.

Повторіть з іншою ніжкою.

Пункт 2. Гомілки

Пункт 2. Гомілки

Покладіть ніжку шкіркою вниз. Знайдіть білу жирову лінію — там знаходиться суглоб, що з’єднує гомілку і стегно. Щоб відокремити стегно від гомілки, робіть розріз по цій жировій лінії.

Повторіть з іншою ніжкою.

Пункт 3. Крильця

Пункт 3. Крильця

Порухайте крильцем, щоб знайти, де суглоб кріпиться до грудинки. Розріжте суглоб і відокремте крильце від тулуба.

Повторіть з іншим крильцем.

Пункт 4. Грудинка

Пункт 4. Грудинка

Перш ніж вирізати грудинку, потрібно видалити хребет. Почніть прорізати грудну клітку з одного боку хребта у напрямку від голови. Повторіть цю ж дію з іншого боку хребта, щоб повністю видалити його.

Щоб розрізати грудинку навпіл, покладіть її шкіркою вниз. Розмістіть ніж посередині та, приклавши вагу свого тіла, розріжте грудну кістку і хрящ. Виріжте вилкоподібну кістку (дужку), розташовану в товщій частині грудинки, з обох половинок.

Тепер курка готова до подальшої обробки. Щоб приготувати смажену курку, змастіть шматки м’яса невеликою кількістю олії та щедро посипте сумішшю спецій Knorr Делікат для птиці.

Порціювання качки, індички та гуски

Для розділення на порційні шматки інших видів птиці можна скористатися наведеними вище вказівками. Процес порціювання качки, індички чи гуски несуттєво відрізняється від порціювання курки. Залежно від розміру птиці, можна отримати до 12 шматків.

М’ясо качки та гуски чудово смакує, якщо його приготувати методом «конфі» — тобто повільно просмажити у жирі, приправивши тим’яном (або додавши Knorr Professionjal Трави в олії Primerba Базилік), та подати із підливою з використанням Knorr Соус Демі Глас суха суміш. Наш рецепт качиних ніжок конфі на подушці з карамелізованих овочів у медовій глазурі можна знайти тут.