меню

Консервація в олії

Щоб подовжити корисне життя трав, ви можете консервувати їх в оливковій або інших рослинних оліях. Дрібно наріжте їх, покладіть у чисту ємність, залийте олією й герметично закрийте. В холодильнику ця суміш може зберігатися протягом декількох місяців.

 

Заморожування трав

Заморожування свіжих трав — це дуже популярний спосіб їхнього зберігання. Є три способи зберігати трави свіжими:

  • «Сухе» заморожування. Покладіть подрібнені трави у контейнер і заморозьте їх. У такому вигляді вони зможуть зберігатися до одного року.
  • Заморожування у воді. Покладіть подрібнені трави у форми для льоду, залийте водою і заморозьте.
  • Заморожування в олії. Помістіть подрібнені трави у форми для льоду, залийте улюбленою олією і заморозьте.

Спробуйте Трави в олії Primerba Knorr Professional 

Самостійна заготівля трав на зиму вимагає часу, а на кухні його й так завжди не вистачає. Саме тому була створена серія Knorr Professional Primerba, яка містить овочеві і трав’яні пасти, що зберігаються в олії з додаванням солі в якості консерванта.

Серія Knorr Professional Primerba містить трав’яні пасти з яскравими ароматами, доступні протягом всього року. До вашої уваги пропонуються наступні продукти:

Ці професійні пасти можна використовувати так само, як і домашні заготовки — просто додайте ложку приправ під час готування, щоб надати страві справжнього свіжого трав’яного аромату.

Пасти Knorr Professional Primerba можна вживати як гарячими (в супах, соусах, із м’ясом, рибою й морепродуктами, овочами, макаронами), так і холодними (в салатах, соусах, маринадах, начинках або салатних заправках).