меню

Коронавірус (COVID-19) змушує ваших клієнтів залишатись вдома? З часу спалаху епідемії оператори ринку спостерігають зростання попиту на доставку продуктів та страв. Це дає вам унікальну можливість покращити меню доставки їжі - зосередившись на харчуванні, яке можна доставити клієнтам, які будуть насолоджуватись вашими стравами у затишку (та безпеці) вдома.

 

Ось кілька корисних порад щодо збільшення попиту на ваші пропозиції щодо доставки їжі.

Підкресліть здатність ваших страв зміцнювати імунітет

Збільшити продаж конкретних страв (і вашого ресторану в цілому) можна, звернувшись до аргументу корисності ваших страв та до тих клієнтів, які дбають про здоров'я та вважають за краще їсти вдома. Ось як це можна зробити:

 

 • Визначте страви, які сприяють зміцненню імунітету, а тоді згрупуйте їх і розмістіть на чільному місці в меню — бажано під заголовком «Страви, що зміцнюють імунітет».
 • Підкреслюйте особливості страв, що роблять їх корисними для імунної системи, зазначаючи ці корисні властивості в описі кожної страви.
 • Працюйте з операторами з доставки їжі, пропонуючи добір страв, що зміцнюють імунітет. 

 

Додайте цінності, пропонуючи комплексні обіди

Клієнти цінують високу якість за свої гроші, а комплексні обіди дають змогу створити оптимальне співвідношення ціни та вартості. Комплексні обіди також полегшують ухвалення рішення про замовлення, адже клієнти можуть одержати страву, напої та навіть гарнір у комплексі, замість купувати їх окремо, витрачаючи зайві кошти.

Подбайте про те, щоб запропонувати варіанти комплексних обідів для різної кількості замовників. Золоте правило зручної доставки харчів полягає у спрощенні процесу ухвалення рішень про замовлення, щоб клієнти швидко переходили від вибору в меню до підтвердження замовлення, не дивлячись на меню інших ресторанів, перш ніж замовити обід у вас.


Добре складене меню має охоплювати (щонайменше):

 

 • Комплексний обід на одного
 • Комплексний обід на двох
 • Комплексні обіди та бенкети для родини з 4-6 осіб

 

 

Ідеї здорової поживної їжі для вашого меню доставки

Усі страви, зазначені нижче (крім страв західної кухні), найкраще поєднуються з білим або цільнозерновим рисом.


Зробіть усе, щоб пропозиції у вашому меню доставки перевершували очікування

Ваше меню доставки має бути не просто електронною версією ресторанного меню або страв на винос. Коли йдеться про перемогу над конкурентами, важлива кожна деталь. Ось кілька простих порад:

 

 • Обирайте страви, які добре (і швидко!) доставляються
 • Доберіть апетитні фото, що приваблюють клієнтів
 • Використовуйте якісні, захищені від протікання брендовані контейнери
 • Пропонуйте акції з доставки спільно з вашими партнерами з доставки
 • Доставляйте замовлення швидко та вчасно